OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Zawody Strażackie
Wieści RSS
Zawody strażackie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 stycznia 2012 18:37

Czerwiec 2007r. po raz pierwszy drużyna OSP Gleba brała udział w zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w Kadzidle. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

 


Czerwiec 2008r. zawody sportowo-pożarnicze odbyły się w Lelisie. Drużyna OSP Gleba zajęła 2 miejsce zaraz za OSP Kadzidło.

 


Czerwiec 2009r. W strugach deszczu odbyły się zawody w Łysych. Z powodu niesprzyjającej pogody, przeprowadzono tylko tzw. bojówkę. Drużyna OSP Gleba zajęła 2 miejsce.  Sztafeta pożarnicza zawsze lepiej nam wychodzi.

 


Strażacy z naszej OSP zajęli 3 miejsce w gminnych zawodach pożarniczych, które odbyły się w Kadzidle 27.06.2010r. Mogło być lepiej - złośliwość rzeczy martwych.......

 


W czerwcu 2011 roku zawody strażackie odbędą się prawdopodobnie w

Baranowie, więcej informacji w póżniejszym terminie.

12.06.2011 roku gminne zawody strażackie w Baranowie, a 19.06.2011 roku powiatowe w Ostrołęce - trwa kompletowanie składu drużyny.

 

 

Dnia 12.06.2011 roku nasza drużyna zajęła 1- miejsce z wynikiem128,1pkt, na gminnych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w Baranowie.  Po raz pierwszy w historii naszych startów zajęliśmy 1- miejsce pokonując drużyny z Kadzidła - 2, Wachu -3, i Dylewa - 4. W klasyfikacji ogólnej na 16-ście startujących drużyn z czterech gmin zajęliśmy 2-miejsce zaraz za Baranowem - wiadomo gospodarzowi trzeba ustąpić....

 

 

Dnia 19.06.2011 roku na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych w Ostrołęce, na startujących 18 drużyn z całego powiatu zajęliśmy 6 - miejsce z wynikiem 121pkt. Był to pierwszy nasz start w zawodach powiatowych.

 

 

W dniu 26.08.2012 roku w strugach deszczu odbyły się zawody pożarnicze w miejscowości Lelis. W klasyfikacji gminnej nasza drużyna zajęła 2-gie miejsce za drużyną z Kadzidła, a przed Dylewem i Wachem.Poziom zawodów był wysoki, o czym świadczą wyniki. W ubiegłym roku zdobyliśmy 128 pkt. i dało nam to 1 miejsce w gminie, a obecnie 120 - pkt. tylko drugie. Gdyby nie punkty karne mieli byśmy 1 miejsce razem z Kadzidłem.

 

Dnia 16.06.2013 roku w Łysych odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach startowało 17 drużyn z 4 gmin. Z gminy Kadzidło startowały OSP Kadzidło, OSP Dylewo, OSP Wach i OSP Gleba. W klasyfikacji gminnej OSP Gleba zajęła I miejsce z wynikiem 112 pkt. wyprzedzając OSP Kadzidło II miejsce 133 pkt, a OSP Dylewo i OSP Wach nie ukończyły tzw. bojówki. W klasyfikacji ogólnej OSP Gleba zajęła III miejsce za OSP Lelis 111 pkt, i OSP Ostrołęka 111,4 pkt. Tak więc OSP Gleba przegrała tylko o jedną sekundę z drużynami, które startowały na pompach o większej wydajności i zajęły I  i II miejsce. Gratulacje!!!

 


Dnia 23.06.2013 roku w Ostrołęce odbyły się powiatowe zawody sportowo - pożarnicze, w których startowało 17 drużyn męskich, 2 drużyny żeńskie i 1 drużyna młodzieżowa. W klasyfikacji drużyn męskich zwyciężyła drużyna OSP Ostrołęka - 110,4 pkt, drugie miejsce OSP Gleba - 110,6 pkt, trzecia była OSP Troszyn - 112 pkt, a czwarta OSP Kadzidło - 114p pkt. Jest to historyczne wydarzenie dla OSP Gleba, ponieważ po raz pierwszy drużyna zajęła tak wysokie miejsce w zawodach pożarniczych. Gratulacje!

 

Dnia 06.07,2014 roku w Kadzidle odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z rejonu 4 gmin kurpiowskich: Baranowo, Kadzidło, Lelis i Łyse. W klasyfikacji gminnej drużyna OSP Gleba zajęła 2 miejsce z wynikiem 118 pkt tuż za drużyną z Kadzidła 115 pkt.

 

Dnia 14.06.2015 roku w Lelisie odbyły się zawody strażackie, w których startowały drużyny z gmin Kadzidło, Lelis i Łyse. Niestety z powodu braków kadrowych nasza jednostka nie wystawiła w tych zawodach swojej drużyny.

 

Dnia 21.06.2015 roku w Ostrołece odbyły się powiatowe zawody strażackie, w których wystartowało 18 drużyn męskich i 3 kobiece. Zwyciężyła drużyna OSP Ostrołęka przed OSP Lelis i OSP Myszyniec. Nasza drużyna nie obroniła 2 miejsca z poprzednich zawodów i ostatecznie zajęła 11 miejsce. Taki wynik jest na pewno konsekwencją wymuszonych zmian w drużynie i zbyt małą ilością ćwiczeń przed zawodami.

 

Dnia 26.06.2016 roku w Łączkach gm. Łyse odbyły się zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek z gmin: Lelis, Kadzidło i Łyse. Z naszej gminy startowały 4 drużyny: Osp Dylewo, Osp Gleba, Osp Kadzidło i Osp Wach. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła drużyna Osp Kadzidło - 115pkt., II miejsce Osp Dylewo - 118 pkt, III miejsce Osp Gleba - 122 pkt, IV miejsce Osp Wach - ? pkt.

 

W dniu 04.06.2017 roku w Dylewie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z gmin Łyse, Kadzidło i Lelis. Z gminy Kadzidło startowało 4 drużyny:  OSP Dylewo, OSP Gleba, OSP Kadzidło i OSP Wach. W ogólnej klasyfikacji (sztafeta + bojówka) zwyciężyła drużyna z OSP Dylewo, drugie miejsce OSP Wach, trzecie OSP Kadzidło, czwarte OSP Gleba. Poza Dylewem 110,2 pkt, różnice punktowe minimalne w kolejności 119,5- Wach, 121,7- Kadzidło, 123,4- Gleba. Gratulacje dla zwycięzców.

 

Dnia 12.08.2018 roku w Lelisie odbyły się zawody pożarnicze drużyn kobiecych i męskich z gmin Kadzidło, Lelis i Łyse. Z naszej gminy startowały drużyny Dylewo, Gleba, Kadzidło i Wach. W ogólnej klasyfikacji I miejsce zajęło Kadzidło-111pkt. II miejsce Dylewo-115 pkt. III miejsce Gleba-121 pkt. i IV Wach-135pkt.

 

W dniu 18.09.2022 roku w Dylewie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek OSP z gminy Kadzidło i Łyse. Z gminy Kadzidło startowało 5 drużyn męskich z jednostek OSP Czarnia, Dylewo, Gleba, Kadzidło i Wach. W ćwiczeniu bojowym pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Gleba - 53pkt, ale w sztafecie pożarniczej już było gorzej i zajęliśmy 4 miejsce z wynikiem 77pkt. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 4 miejsce tracąc 1 punkt do miejsca na podium, a w zasadzie do 2 miejsca, ponieważ trzy drużyny miały by jednakową ilość punktów, w takiej sytuacji liczy się w pierwszej kolejności punktacja z bojówki, co dawało by nam pierwsze miejsce z tych trzech drużyn z jednakową punktacją. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę i miła atmosferę. OSP Gleba.

 


 


 


 

 

 


Poprawiony: niedziela, 18 września 2022 18:50
 
Copyright © 2023 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.

Losowa fotka

Linki

Gmina Kadzidło
Gmina KadzidłoZSOP RP
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RPOSP Kadzidłowww.moja-ostroleka.plTygodnik Ostrołęckistat4u