OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Akcje
Akcje 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 05 stycznia 2013 13:31

 
Dnia 20.12.2012 roku - o godz. 18.40 wyjazd alarmowy do pożaru domu letniskowego w miejscowości Grale kol. Łubniak. Pożar ugaszono podając 2 prądy wody w natarciu. W akcji brały udział OSP Kadzidło, OSP Dylewo. JRG PSP Ostrołęka i OSP Gleba. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 5-ciu strażaków.


Dnia 12.09.2012 roku - o godz 10.00 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda zlokalizowane były w budynkach mieszkalnych na strychach i zagrażały mieszkańcom tych budynków. W akcji brało udział 3 strażaków. 


W dniu 10.09.2012 roku - o godz. 13.50 wyjazd alarmowy do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia. Pożar ugaszono podając 2 prądy wody. Spaleniu uległo ok.  0.40 ha młodnika. W akcji brały udział jednostki OSP Wach, OSP Gleba i OSP Kadzidło. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 3 strażaków.


Dnia 08.09.2012 roku - o godz. 14.40 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda zlokalizowane były przy budynkach gospodarskich i zagrażały  mieszkańcom posesji. W akcji brało udział 4 strażaków


Dnia 03.09.2012 roku - o godz. 17.35 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Piasecznia. Gniazda zlokalizowane były w budynku gospodarskim i zagrażały  mieszkańcom posesji.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


- o godz. 20,10 wyjazd alarmowy do miejscowości Chudek w celu usunięcia powalonego dzrzewa na drodze. Do akcji wyjechało 6-ciu                                           strażaków.
W dniu 22.08.2012 r. - o godz. 15,00 wyjazd alarmowy do miejscowości Chudek w celu usuwania skutków wichury. Działania straży polegały na zabezpieczeniu                                   budynku mieszkalnego, z którego silny wiatr zerwał dach. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


Dnia 21.08.2012 roku - o godz. 9.20 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowościach Chudek i Jeglijowiec. Gniazda zlokalizowane były w budynkach  gospodarskich i zagrażały mieszkańcom posesji. W akcji brało udział 4 strażaków.


Dnia 11.08.2012 roku - o godz. 17.00 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda zlokalizowane były w budynku mieszkalnym i zagrażały jego mieszkańcom.. W akcji brało udział 6-ciu strażaków. 


Dnia 09.08.2012 roku - o godz 19.00 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda zlokalizowane były w budynku mieszkalnym i zagrażały jego mieszkańcom.. W akcji brało udział 4 strażaków. 

W dniu 03.08.2012 roku - o godz. 19.25 wyjazd alarmowy do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia. Pożar zlokalizowano i ugaszono przy użyciu łopat oraz podając 2 prądy wody. W akcji uczestniczyła OSP Gleba w składzie 7-miu strażaków.


Dnia 02.08.2012 roku - o godz. 19.45 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda zlokalizowane były w budynku gospodarskim i zagrażały  mieszkańcom posesji.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


W dniu 02.08.2012 r. - o godz. 08.35 wyjazd do usuwania drzew zagrażających bezpieczeństwu przy drodze w miejscowości Gleba. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


Dnia 02.08.2012 roku - o godz. 07.55 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda zlokalizowane były w budynku gospodarskim i zagrażały  mieszkańcom posesji.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


Dnia 01.08.2012 roku - o godz. 17.55 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Piasecznia. Gniazda zlokalizowane były w budynku mieszkalnym i zagrażały jego mieszkańcom.. W akcji brało udział 5-ciu strażaków. 


W dniu 31.07.2012 r. - wyjazd do usuwania skutków wichury w miejscowości Gleba. Działania polegały na usuwaniu powalonych drzew na bydynek gospodarczy i rozbiórce innego budynku (stodoła), który nie nadawał się do naprawy po przejściu wichury. W akcji uczestniczyły JRG PSP Ostrołęka - 2 i OSP Gleba.


Do pierwszych dwóch zdarzeń korzystano z drabiny samochodowej z JRG PSP Ostrołęka. W akcjach uczestniczyło 5-ciu strażaków z naszej                                 jednostki i dwóch z JRG PSP Ostrołęka.
- o godz. 18.15 usuwanie załamanego i zwisającego grubego konaru drzewa przy drodze wiazdowej na jedną z posesji w Glebie.
- o godz. 17.05 wezwanie do akcji gaszenia ognia przy transformatorze w miejscowości Piasecznia.
-  o godz. 15.10 wyjazd do usunięcia powalonego drzewa, które zagrażało budynkowi mieszkalnemu w Piaseczni.
Dnia 30.07 2012 roku - o godz. 13.25 wyjazd do usunięcia drzewa zagrażającemu bezpieczeństwu przy drodze w miejscowości Gleba.


W dniu 29.07.2012 roku w godzinach popołudniowych przeszła potężna wichura z ulewnym deszczem przez naszą miejscowość. W wyniku nawałnicy połamanych zostało wiele drzew, które tarasowały drogi i zrywały linie energetyczne. O godz. 14.20 do akcji usuwania skutków nawałnicy ruszyło 10-ciu strażaków z naszej jednostki. Działania polegały na usuwaniu połamanych drzew tarasujących lokalne drogi w miejscowościach Chudek, Gleba i Piasecznia. W Piaseczni usuwano także drzewa zagrażające powaleniem na budynek mieszkalny. W sumie tego dnia nasi strażacy wyjeżdzali do zdarzeń 4 razy.


W dniu 24.07,2012 r. - wyjazd do miejscowości Kadzidło w celu usuwania skutków pożaru domu mieszkalnego. Działania polegały na usunięciu resztek spalonego dachu, uprzątnięciu gruzu wawnątrz i na zewnątrz budynku. W akcji brało udział 7-miu strażaków z naszej OSP.


Dnia 21.07.2012 roku o godz. 13.55 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba. Gniazda znajdowały się w budynku inwentarskim. Latające owady stwarzały zagrożenie mieszkańców posesji. W akcji uczestniczyło 5-ciu strażaków.


W dniu 18.07.2012 r. -  o godz. 14.50 wyjazd do do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek 70. Gniazda znajdowały się w gara.zu, a latające owady stwarzały zagrożenie dla mieszkańców posesji. W akcji brało udział 6-ciu strażaków. 


W dniu 17.07.2012 r. -  o godz. 10.45 wyjazd do do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek 23. Gniazda znajdowały się na strychu domu miedzkalnego, a latające owady stwarzały zagrożenie dla jego mieszkańców. W akcji brało udział 5-ciu strażaków. 


Dnia 14.07.2012 roku o godz. 14.25 wyjazd do likwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Gleba 51. Gniazda znajdowały się na strychu budynku mieszkalnego. Latające owady stwarzały zagrożenie dla jego mieszkańców. W akcji uczestniczyło 4 strażaków.


Dnia 10.07.2012 roku o godz. 16.00 wyjazd alarmowy do pożaru lasu w obrębie Gleba - Piasecznia - Jeglijowiec. Pożar zlokalizowano i ugaszono. W akcji uczestniczyły jednostki OSP Gleba, OSP Kadzidło -2, JRG PSP Ostrołęka, OSP Dylewo i OSP Wach. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 5-ciu strażaków.


W dniu 07.07.2012 r. - wyjazd alarmowy do usuwania skutków burzy, która przszła przez nasz rejon. Działania polegały na usunięciu złamanego drzewa, które tarasowało drogę powiatową w miejscowości Jeglijowiec. Drzewo usunięto i posprzątano połamane gałęzie. W akcji brało udział 6-ciu strażaków.


- wyjazd alarmowy do miejscowości Siarcza Łąka w celu poszukiwania zaginionej osoby. Do akcji wyjechało 6-ciu strażaków. Zaginiona osoba odnalazła się.
W dniu 03.07.2012 r. - gotowość bojowa do wyjazdu do pożaru w miejscowości Tatary - odwołanie wyjazdu przez MSK.


Dnia 26.05.2012 roku ogodz. 15.20 wijazd alarmowy do pożaru lasu pomiędzy miejscowościami Piasecznia - Gleba. Pożar zlokalizowano i ugaszono podając 4 prądy wody. W akcji uczestniczyły jednostki: OSP Gleba, OSP Kadzidło-2, OSP Dylewo, OSP Wach i 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka. Z naszej OSP wyjechało do akcji 7-miu strażaków.


Dnia 10.05.2012 r. o godz. 9.55 wyjazd do lkwidacji gniazd szerszeni w miejscowości Chudek. Gniazda były zlokalizowane na strychu budynku mieszkalnego. Do akcji wyjechało 4 strażaków.


Dnia 06.05.2012 r. o godz. 1.40 wyjazd do pożaru budynku gospodarczego (stodoła) w miejscowości Kadzidło-Podgatka. W akcji gaśniczej brały udział JRG PSP Ostrołęka, OSP Kadzidło, OSP Wach, OSP Dylewo i OSP Gleba. Znaszej jednostki do akcji wyjechało 6-ciu strażaków.


Dnia 01.04.2012r. około godz. 1.30 ktoś zrobił nam " prima aprilisowy " żart włączając syrenę alarmową włącznikiem, który ma służyć do alarmowania o nagłych wypadkach i zdarzeniach, a nie do zabawy i budzenia ludzi w środku nocy. Osoba, która to zrobiła niech się zastanowi nad swoją bezmyślnością i postawą wobec innych ludzi, w myśl znanego powiedzenia "Nie czyń nikomu tego co tobie niemiłe".


Dnia 27.03.2012r. - wyjazd do akcji poszukiwania zaginionego dziecka w miejscowości Kadzidło. W poszukiwaniach brały udział jednostki OSP Gleba, OSP Wach, OSP Kadzidło i funkcjunariusze policji. Dziecko odnalazło się w domu dziadków w miejscowości Strzałki. Z naszej jednostki wyjechało 5 strażaków.


W dniu 23.03.2012 r. - wyjazd do pożaru traw w miejscowości Kierzek. Pożar rozprzestrzeniał się w niedostępnym podmokłym terenie na łąkach nad Omulwią, brak możliwości dojazdu wozów bojowych. Pożar opanowano i ugaszono w przeciągu ok. 3 godzin. W akcji uczestniczyły OSP Gleba, OSP Kadzidło, OSP Baranowo, OSP Brodowe Łąki. W czasie akcji dotarł także samochód operacyjny z PSP Ostrołęka. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 6 strażaków.


Dnia 11.03.2012r. - wyjazd do wypadku w miejscowości Gleba. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku i kierowaniu ruchem. W akcji brały udział jedniotki: JRG  PSP Ostrołęka, OSP Kadzidło i OSP Gleba. Z naszej jednostki do akcji wyjechało 4 strażaków.

 

 

Wykaz druhów biorących udział w akcjach w 2012 roku.

1.  Adam Dawid                     I   I I I I I I                      I I I I IIII Z

2.  Krzysztof Dawid              Z

3.  Jarosław Olk                              I                                              Z

4.  Leszek Tyc                          I   I   I         I I    I      I    I   I

5.  Adam Tabaka              I      I     I I I            I I                  III Z

6.  Dorota Tabaka                        I I           I    I              I     I I

7.  Piotr Murach                       I I             I I I I                 I I

8.  Henryk Gut                       I                          I I I I I I I   III

9.  Jerzy Gut                             I          I      I       I I

10. Zdzisław Giers                                            I I I I I I     I IIIIII

11. Diana Zawalich             I I                               I

12. Tadeusz Woźniak           

13. Tomasz Pokora            I I   I   I       I I I I I I I I I I     IIIIIII Z

14. Zdzisław Pokora        I I   I I I I I I I I I I I I I I    I I I   IIIIII Z      

15. Mariusz Suchecki         I I     I   I    I I         I                          Z

16. Przemysław Grala       I I      I   I                 I      I I I   IIII

17. Karol Deptuła             I     I    I      I   I               I      I I I I       Z

18. Rafał Staśkiewicz        I                          I                             Z

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:04
 
Copyright © 2022 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.

Losowa fotka

Linki

Gmina Kadzidło
Gmina KadzidłoZSOP RP
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RPOSP Kadzidłowww.moja-ostroleka.plTygodnik Ostrołęckistat4u