OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Wszyscy Członkowie OSP
Wszyscy członkowie OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 stycznia 2012 13:52

Wszyscy członkowie OSP OD POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI


1. Parzych Henryk                           Honorowy

2. Dawid Henryk                              Honorowy

3. Dawid Adam                                Czynny

4. Dawid Krzysztof                         Czynny

5. Gasek Edward                             Ś. P. - 1994

6. Lemański Mieczysław                Ś. P. - 2011

7. Gleba Henryk                               Rezygnacja

8. Suchecki Sławomir                      Rezygnacja

9. Suchecki Mariusz                         Czynny

10. Kita Henryk                                 Ś. P.  - 2020

11. Ogniewski Kazimierz                 Ś. P.  - 2003

12. Dawid Stanisław                         Ś. P. - 2019

13. Dawid Paweł                             Rezygnacja

14. Olk Stanisław                              Ś. P. - 2021

15. Olk Jarosław                             Czynny

16. Tyc Leszek                                 Czynny

17. Tabak Tadeusz                         Czynny

18. Lemański Stanisław                  Honorowy

19. Lemański Marek                        Rezygnacja

20. Cichocki Stefan                          Ś. P. - 1992

21. Cichocki Andrzej                        Rezygnacja

22. Tabaka Czesław                        Honorowy

23. Tabaka Adam                             Czynny

24. Chorążewicz Dorota                 Czynny

25. Pokora Stefan                            Ś. P. - 2003

26. Sakowski Stanisław                   Ś. P. - 2000

27. Pijanowski Sławomir                 Rezygnacja

28. Pijanowski Janusz                     Rezygnacja

29. Murach Kazimierz                      Honorowy

30. Murach Piotr                               Rezygnacja

31. Pac Stanisław                              Ś. P. - 2015

32. Gut Henryk                                  Honorowy

33. Gut Edward                                 Rezygnacja

34. Gut Stanisław                             Honorowy

35. Gut Jerzy                                     Czynny

36. Giers Zdzisław                             Czynny

37. Giers Henryk                                Ś. P. - 1997

38. Zawalich Diana                           Czynny

39. Woźniak Tadeusz                       Rezygnacja

40. Rzodkiewski Tadeusz                Rezygnacja

41. Deptuła Karol                              Czynny

42. Mróz Marian                                Rezygnacja

43. Pokora Stanisław                       Rezygnacja

44. Pokora Zdzisław                         Czynny

45. Pokora Tomasz                           Czynny

46. Pokora Agata                               Ś. P. - 2010

47. Bączek Stanisław                        Ś. P. - 2022

48. Sęk Czesław                                 Ś. P. - 2021

49. Tomczak Zdzisław                       Rezygnacja

50. Tomczak Michał                           Rezygnacja

51. Domurad Stanisław                     Honorowy

52. Grala Przemysław                        Ś. P. - 2019

53. Pokora Dariusz                            Rezygnacja

54. Staśkiewicz Rafał                        Rezygnacja

55. Pijanowski Cezary                       Czynny

56. Kurzac Kamil                                 Czynny

57. Gleba Wojciech                            Czynny

58. Olkowska Natalia                         Czynny

59. Cichocka Katarzyna                     Rezygnacja

60. Kuzia Bartłomiej                           Czynny

61. Kasiński Marcin                             Rezygnacja

62. Zawalich Marcin                            Rezygnacja

63. Kurzac Karolina                             Czynny

64. Niedźwiecki Marcin                       Czynny

65. Grala Milena                                   Czynny

66. Kuzia Stanisław                             Czynny

67. Wiśniewski Wiktor                        Rezygnacja

68. Wiśniewski Sebastian                  Czynny

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2023 20:42
 
Copyright © 2023 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.

Losowa fotka

Linki

Gmina Kadzidło
Gmina KadzidłoZSOP RP
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RPOSP Kadzidłowww.moja-ostroleka.plTygodnik Ostrołęckistat4u