OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Wydarzenia
Akcje 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 stycznia 2012 13:31

AKCJE ROK 2011

29.06.2011 r. - wyjazd do palącej się trawy na łąkach nad omulwią. Pożar zlokalizowano i dogaszono. W akcji brało udział OSP Kadzidło i OSP Gleba.


20.07.2011 r. - wyjazd do usuwania połamanych gałęzi podczas burzy,  na drodze Jeglijowiec - Kadzidło. W akcji brało udział 6-ciu strażaków.


23.07.2011 r. - wyjazd do zabezpieczenia miejsca przy rozbitym przystanku autobusowym w miejscowości Gleba. Zabezpieczenie polegało na  zdemontowaniu zwisającego dachu, uprzątnięciu porozrzucnych cegieł i ogrodzeniu terenu taśmą ostrzegawczą. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


05.08.2011 r. - wyjazd do zagrożenia miejscowego Gleba 60 - likwidacja gniazda szerszeni. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


05.08.2011 r. - wyjazd do zagrożenia miejscowego Gleba 53 - likwidacja gniazda os. W akcji brało udział 5-ciu strażaków.


20.08.2011 r. - wyjazd do zagrożenia miejscowego Kierzek -udrożnienie przepustu pod drogą na rowie melioracyjnym po ulewnym deszczu. W akcji brało udział 6 - ciu strażaków.


22.08.2011 r. - wyjazd do likwidacji gniazda szerszeni w miejscowości Chudek 67. W akcji brało udział 4 strażaków.


10.09.2011 r. - wyjazd do likwidacji gniazda szerszeni - Gleba 65. W akcji uczestniczyło 4 strażaków.


30.09.2011 r. - wyjazd do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia. W akcji brały udział PSP Ostrołęka, OSP Wach i OSP Gleba- 5 strażaków. Akcja trwała do późnych godzin wieczornych, a OSP Gleba została na zabezpieczeniu terenu do następnego dnia do południa.


09.10.2011 r. - wyjazd do Siarczej Łąki w celu poszukiwania zaginionej osoby. Poszukiwania zakończono, zaginioną zlokalizowano w szpitalu. W akcji brały udział jednostki OSP Kadzidło, Dylewo, Wach, Gleba oraz policja.


05.11.2011 r. - wyjazd do pożaru kościoła w Wachu. Do tej akcji wyjechało 6 strażaków z OSP Gleba. W całej akcji brało udział 11 wozów bojowych : PSP Ostrołęka-4, OSP Kadzidło-2, OSP Wach-1, OSP Gleba-1, OSP Dylewo-1, PSP Maków-1, PSP Przasnysz-1. Akcja polegała na gaszeniu płonącego dachu dlatego w akcji korzystano z 3 drabin samochodowych.


28.11.2011 r. - wyjazd do usuwania powalonych drzew podczas nocnej wichury na drodze Obierwia - Dylewo i Dylewo - Chudek. W akcji brało udział 3 strażaków.


 

Wykaz druhów biorących udział w akcjach w 2011 roku.


1.  Adam Dawid                     I I I I I I I                                  Z

2.  Krzysztof Dawid              I                                        Z

3.  Jarosław Olk                                                            Z

4.  Leszek Tyc                        I I I                                     Z

5.  Adam Tabaka                   I I I                                      Z

6.  Dorota Tabaka                 I I

7.  Piotr Murach                     I I I I

8.  Henryk Gut

9.  Jerzy Gut                          I I I I

10. Zdzisław Giers

11. Diana Pojawa                  I I I I

12. Tadeusz Woźniak           I I I I I I I I                                    Z

13. Tomasz Pokora               I I I I I I I I                                     Z

14. Zdzisław Pokora             I I I I I I I I I I I                                  Z

15. Mariusz Suchecki           I                                        Z

16. Przemysław Grala          I

17. Karol Deptuła

18. Rafał Staśkiewicz

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:04
 
Copyright © 2022 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.

Losowa fotka

Linki

Gmina Kadzidło
Gmina KadzidłoZSOP RP
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RPOSP Kadzidłowww.moja-ostroleka.plTygodnik Ostrołęckistat4u