OSP GLEBA
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) -------------------- ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH DO WPISYWANIA SIĘ W KSIĘDZE GOŚCI ;) --------------------
Start Akcje
Akcje 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 stycznia 2012 13:29

AKCJE W 2010 roku

W dniu 28.09.2009r. gaszenie pożaru lasu w miejscowości Gleba - wyjazd 6 strażaków


W dniu 23.03.2010r. zabezpieczanie planu filmowego podczas kręcenia zdjęć do filmu w miejscowości Gleba - wyjazd 4 strażaków.


W dniu 19.05.2010r. wypompowywanie wody z posesji w Kadzidle - wyjazd 5 strażaków.


W dniu 22.07.2010r nasza jednostka brała udział przy gaszeniu lasu w miejscowości Kierzek - wyjazd 4 strażaków.


W dniu 23.07.2010r. wyjazd do pożaru lasu w miejscowości Piasecznia - wyjazd 5 strażakow.


W dniu 24.07.2010r. usuwanie połamanych gałęzi i zabezpieczanie zerwanej linii energetycznej w miejscowości Gleba - wyjazd 5 strażaków.


W dniu 24.08.2010r. w miejscowości Wach prowadzono akcję poszukiwania zaginionej osoby. W akcji brało udział około 30 strażaków z jednostek OSP Wach, OSP Kadzidło, OSP Dylewo i OSP Gleba 7 strażaków. Działania prowadzone były na terenach leśnych. W akcji także brali udział polcjanci z Kadzidła, Myszyńca i Ostrołęki. Poszukiwanej osoby nie znaleziono.


W dniu 08.09.2010r. wyjazd do wypadku w miejscowości Gleba - wyjazd 3 strażaków. W akcji brały udział OSP Kadzidło, PSP Ostrołęka i OSP Gleba.

 

 

 

 

Wykaz druhów biorących udział w akcjach w 2010 roku.

 

1.  Adam Dawid              I I I I

2.  Krzysztof Dawid

3.  Jarosław Olk

4.  Leszek Tyc

5.  Adam Tabaka            I I I

6.  Dorota Tabaka          I I I I

7.  Piotr Murach             I I I I

8.  Henryk Gut               I I I

9.  Jerzy Gut                 I I I

10. Zdzisław Giers

11. Diana Pojawa          I I I I

12. Tadeusz Woźniak     I I I I I I

13. Tomasz Pokora        I I I I I I I    

14. Zdzisław Pokora      I I I I I I I I

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 18:04
 
Copyright © 2022 OSP GLEBA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla 1.5 themes
Joomla 1.5 themes, business web hosting.

Losowa fotka

Linki

Gmina Kadzidło
Gmina KadzidłoZSOP RP
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RPOSP Kadzidłowww.moja-ostroleka.plTygodnik Ostrołęckistat4u